• مارماریس

تورهای ویژه مارماریس

No products found which match your selection.

تاریخچه مارماریس

از زمان دقیق بوجود آمدن مارماریس اطلاع دقیقی وجود ندارد اما به گفته هرودوت مورخ مارماریس از سال 3000 قبل از میلاد وجود داشته. قلعه مارماریس بوسیله سلطان سلیمان بزرگ در سال 1522 بازسازی شد. در سال 1545 یک کاروانسرا در جاده ای که به قلعه مارماریس منتهی میشود به گفته سلطان سلیمان ساخته شد. امروزه از آن به عنوان یک مرکز خرید استفاده میکنند که محصولات غنی و دریای مناسب تمام سنین به فروش میرسد. معماری ها و شواهد گذشته نشان میدهد که این شهر در زمان های مصریان ، اسدورس ها، یونانی ها ، دوریان ها ، ایرانیان ، مقدونیه ها، سوری ها، رومی ها، بیزانس ها ، سلجوقی ها و عثمانی ها وجود داشته است

موقعیت مکانی مارماریس

مارماریس یکی از شهرهای ترکیه است که مابین سواحل دریای اژه و دریای مدیترانه قرار گرفته است. مارماریس بین رشته کوه های کنار دریا قرار گرفته و همین موضوع باعث شده که مارماریس تحت حاکمیت تمدن های زیادی قرار بگیرد. مارماریس در جنوب غرب ترکیه و در استان موغله قرار گرفته است.

وضعیت آب و هوایی مارماریس

آب و هوای مارماریس آب و هوای مدیترانه است، تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و بارانی دارد.

برای سفر به کوش آداسی میتوانید از تفریحات دریایی نهایت لذت را ببرید و تابستان ها به راحتی گردش کنید. برای سفر به مارماریس بهتر است لباس های سبک ببرید چون زمستان های کوتاهی دارد و در زمستان ها هوا به کمتر از 15 درجه سانتی گراد میرسد.

همه چیز درباره مارماریس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آژانس مسافرتی دنیای هفت اقلیم میباشد.
جشنواره سفرهای نوروزی